(050) 50-50-103 Пн-Пт с 9.00 до 17.00
(068) 50-50-103 Пн-Пт с 9.00 до 17.00
trauma.ua@gmail.com

Количество записей :23 Количество страниц :3 Страница :1
123
Опубликовано: 2017-09-27

  Раптова зупинка серця внаслідок життєво небезпечних аритмій – поширене явище. Традиційне лікування часто виснажує пацієнта, не полегшуючи його стану. Нині врятувати життя можна завдяки імплантації кардіовертера-дефібрилятора. Зробити таку операцію тепер можна і в Чернівцях.

Опубликовано: 2017-03-24

Геморой – найбільш розповсюджене судинне захворювання у проктології. За статистикою, кожні 7 з 10 людей на нашій планеті відчувають симптоми геморою. Жертвами цієї недуги може стати абсолютно кожний, адже сидяча та важка фізична робота –  одна із головних причин її розвитку. Тривала нерухомість або надмірне фізичне навантаження призводять до застою крові в області малого тазу та прямої кишки, до переповнення і розтягування гемороїдальних вузлів, їх запалення і пошкодження. Відсутність своєчасного адекватного лікування призводить до серйозних ускладнень.

Опубликовано: 2016-12-30
Вибір сучасної та ефективної методики лікування грижі
 
    Вилікувати грижу черевної стінки у дорослих можна тільки хірургічним шляхом. Існують сотні методик операцій, при цьому, кожна може бути надзвичайно ефективною в руках хірурга, який володіє цією методикою.      Історично, хірурги шукали оптимальний спосіб, який би надавав найменшу кількість ризиків та рецидивів. Сучасна хірургія гриж, з впровадженням спеціальних імплантатів - сітчастих протезів, досягла високого рівня безрецидивного лікування гриж будь-якої локалізації, незалежно від методу операції.
Опубликовано: 2016-12-23
Думка професора з Німеччини Харальда Леманна. Харальд Леманн працює лікарем ортопедом-травматологом в Берліні та регулярно відвідує шведсько-українську клініку “Angelholm” в Чернівцях. Він поділився своїм баченням її сучасності та перспектив розвитку.
Опубликовано: 2016-11-12

Вылечить грыжу брюшной стенки у взрослых можно только хирургическим путем. Существуют сотни методик операций, при этом, каждая может быть чрезвычайно эффективной в руках хирурга, который владеет этой методикой. 

 

Опубликовано: 2016-10-07

Минулого року, напередодні Дня міста, 2 жовтня, у Чернівцях, по вул. Руській,   185-В, пройшло офіційне відкриття нового приміщення шведсько-українського медичного   центру «Angelholm».   Історична довідка   У 1998 році у Чернівцях почав свою роботу шведсько-український медичний центр.   Стало це можливим завдяки ініціативі фахівців Буковинської медичної академії,   представників благодійної шведської організації «Riverside» і хірургів-ортопедів з міст Ängelholm (королівство Швеція) та Berlin (Німеччина). 

Опубликовано: 2016-08-26

Псоріаз – хронічне захворювання шкіри, яке розвивається на основі спадкової схильності під дією різних пускових чинників, основний з яких – стрес. Також «запустити» псоріаз можуть інфекційні захворювання, гормональні розлади, ожиріння, зловживання алкоголем, куріння.

Опубликовано: 2016-07-26

Болят пятки ног. Что делать?


Боль в пятке – симптом, который причиняет человеку множество неудобств. К этому склонны представители абсолютно всех возрастных категорий. В соответствии с медицинскими показаниями,боль в пятке может возникать с разных причин, поэтому заниматься самолечением очень опасно. Как только стала ощущаться боль в пятке, следует обратиться к врачу ортопеду. Эффективный курс лечения будет назначен только после тщательной диагностики.
 
Опубликовано: 2015-10-13

Напередодні Дня міста, 2 жовтня, у Чернівцяхпо вул. Руській, 185-В, пройшло офіційне відкриття нового приміщення шведсько-українського медичного центру «Angelholm». На заході були присутні Надзвичайний і Повноважний посол королівства Швеції в Україні Андреас фон Бекерат, керівництво області та міста, українські лікарі та науковці, їхні колеги зі Швеції та Німеччини, колектив центру, партнери та пацієнти.

Опубликовано: 2015-08-11

При образовании камней в желчном пузыре развивается его воспаление (острый холецистит), что возникает, когда камни блокируют желчные протоки. 

Количество записей :23 Количество страниц :3 Страница :1
123