(050) 50-50-103 Пн-Пт с 9.00 до 17.00
(068) 50-50-103 Пн-Пт с 9.00 до 17.00
trauma.ua@gmail.com

Кількість записів :23 Кількість сторінок : 3 Сторінка :1
123
Опубліковано: 2017-09-27
  Раптова зупинка серця внаслідок життєво небезпечних аритмій – поширене явище. Традиційне лікування часто виснажує пацієнта, не полегшуючи його стану. Нині врятувати життя можна завдяки імплантації кардіовертера-дефібрилятора. Зробити таку операцію тепер можна і в Чернівцях.
Опубліковано: 2017-03-24

Геморой – найбільш розповсюджене судинне захворювання у проктології. За статистикою, кожні 7 з 10 людей на нашій планеті відчувають симптоми геморою. Жертвами цієї недуги може стати абсолютно кожний, адже сидяча та важка фізична робота –  одна із головних причин її розвитку. Тривала нерухомість або надмірне фізичне навантаження призводять до застою крові в області малого тазу та прямої кишки, до переповнення і розтягування гемороїдальних вузлів, їх запалення і пошкодження. Відсутність своєчасного адекватного лікування призводить до серйозних ускладнень.

Опубліковано: 2016-12-30
Вибір сучасної та ефективної методики лікування грижі
 
    Вилікувати грижу черевної стінки у дорослих можна тільки хірургічним шляхом. Існують сотні методик операцій, при цьому, кожна може бути надзвичайно ефективною в руках хірурга, який володіє цією методикою.      Історично, хірурги шукали оптимальний спосіб, який би надавав найменшу кількість ризиків та рецидивів. Сучасна хірургія гриж, з впровадженням спеціальних імплантатів - сітчастих протезів, досягла високого рівня безрецидивного лікування гриж будь-якої локалізації, незалежно від методу операції.
Опубліковано: 2016-12-23
Думка професора з Німеччини Харальда Леманна. Харальд Леманн працює лікарем ортопедом-травматологом в Берліні та регулярно відвідує шведсько-українську клініку “Angelholm” в Чернівцях. Він поділився своїм баченням її сучасності та перспектив розвитку.
Опубліковано: 2016-11-12

Вилікувати грижу черевної стінки у дорослих можна тільки хірургічним шляхом. Існують сотні методик операцій, при цьому, кожна може бути надзвичайно ефективною в руках хірурга, який володіє цією методикою.

Опубліковано: 2016-10-07

Минулого року, напередодні Дня міста, 2 жовтня, у Чернівцях, по вул. Руській,   185-В, пройшло офіційне відкриття нового приміщення шведсько-українського медичного   центру «Angelholm».   Історична довідка   У 1998 році у Чернівцях почав свою роботу шведсько-український медичний центр.   Стало це можливим завдяки ініціативі фахівців Буковинської медичної академії,   представників благодійної шведської організації «Riverside» і хірургів-ортопедів з міст Ängelholm (королівство Швеція) та Berlin (Німеччина). 

Опубліковано: 2016-08-26

Псоріаз – хронічне захворювання шкіри, яке розвивається на основі спадкової схильності під дією різних пускових чинників, основний з яких – стрес. Також «запустити» псоріаз можуть інфекційні захворювання, гормональні розлади, ожиріння, зловживання алкоголем, куріння.

Опубліковано: 2016-07-26
 
Болять п’яти ніг. Що робити?
 
Біль у п'яті – симптом, який заподіює людині безліч незручностей. До цього схильні представники абсолютно всіх вікових категорій. Згідно з медичними показаннями,біль у п'яті може виникати з різних причин, тому займатися самолікуванням дуже небезпечно. Як тільки стала відчуватися біль у п’ятці, слід звернутися до лікаря ортопеда. Ефективний курс лікування буде призначено тільки після ретельної діагностики. 
 
Про те, що може викликати біль у п’ятах, чому ж вони болять і як з ним борються, розповідає к.м.н., завідувач ортопедо-травматологічним відділенням шведсько-украинського медичного центру Angelholm; Сергій Білик.
 
 
 
Опубліковано: 2015-10-13
Напередодні Дня міста, 2 жовтня, у Чернівцяхпо вул. Руській, 185-В, пройшло офіційне відкриття нового приміщення шведсько-українського медичного центру «Angelholm». На заході були присутні Надзвичайний і Повноважний посол королівства Швеції в Україні Андреас фон Бекерат, керівництво області та міста, українські лікарі та науковці, їхні колеги зі Швеції та Німеччини, колектив центру, партнери та пацієнти.
Опубліковано: 2015-08-11

При утворенні каменів у жовчному міхурі розвивається його запалення (гострий холецистит), що виникає, коли камені блокують жовчні протоки. 

Кількість записів :23 Кількість сторінок : 3 Сторінка :1
123