(050) 50-50-103 Пн-Пт с 9.00 до 17.00
(068) 50-50-103 Пн-Пт с 9.00 до 17.00
trauma.ua@gmail.com

Якщо вас турбує
 
 біль у серці
 
 високий тиск
 
 задуха, відчуття нестачі повітря
 
 набряки
 
 аритмія
 
 запаморочення
 
 бувають втрати свідомості
 
Вам необхідно пройти обстеження у кардіолога.
 
В нашій клініці працюють кваліфіковані фахівці, які зможуть Вам допомогти.
 
Тут Ви можете пройти всі необхідні обстеження, в тому числі: ЕКГ, УЗД серця, Холтерівське моніторування ЕКГ і тиску, дуплексне сканування судин, найсучасніші аналізи, при необхідності (за рекомендацією кардіолога) – коронаровентрикулографію (яка вважається в світі золотим стандартом діагностики ішемічної хвороби серця).
 
Наші спеціалісти нададуть рекомендації з приводу лікування проблеми та корекції факторів ризику.
 
У разі необхідності, Ви можете отримати консультацію кардіолога на дому.

 

 

Якщо Вас турбують різноманітні порушення риму серця,  пришліть фотографію своєї ЕКГ або результат холтерівського моніторування, в якому помічено дане порушення, на e-mail: andreilis@inbox.ru, залишіть свої контактні дані (ім'я та номер телефону), наш лікар обов'язково Вам зателефонує та надасть рекомендації.

На дані запитання відповідає Лісовенко Андрій Анатолійович — кардіохірург, аритмолог, який займається у відділенні  визначенням тактики лікування пацієнтів з порушенням ритму шляхом імплантації різноманітних штучних водіїв ритму (кардіостимуляторів)

·       програмуванням раніше імплантованих кардіостимуляторів

·     імплантацією реєстратора серцевих подій (визначення рідких порушень ритму, які призводять до втрати свідомості)

·       та іншими проблемами серця

Якщо Вас турбує біль в серці, якщо у Вас був інфаркт, або стенокардія, якщо існують проблеми з постановкою діагнозу, Ви можете задати питання нашому лікарю. Пишіть на e-mail:anatoliy.korovenkov@gmail.com , відповідь отримаєте на вашу електронну адресу.

На дані запитання дає відповіді лікар віддівлення інтервенційної кардіології та рентген-ендоваскулярної хірургії нашого центру Коровенков Анатолій Геннадійович.

Якщо бажаєте записатися на консультацію або пройти діагностику та отримати рекомендації лікаря функціональної діагностики, телефонуйте на: 905-205 або 066-366-47-40 та приходьте за адресою: вул. Героїв Майдану, 230 (приміщення обласного кардіодиспансеру), 1-й поверх, при вході направо “Відділення інтервенційної кардіології”. 

 

Назарчук Марія Сергіївна (1972 р.н.) – лікар-кардіолог В 1995 році закінчила Чернівецький державний медичний інститут, з відзнакою і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «лікувальна справа» та здобула кваліфікацію лікаря.

З 1995 по 1997 р. пройшла інтернатуру по терапії на базі КМУ МЛ №3

З 1997 року по 2004 працювала терапевтом в лікувальних закладах області

З 2004 року по 2016 працювала кардіологом в ОККД, де отримала вищу категорію з кардіології.

З 2017 року працює кардіологом клініки Ангельхольм. Загальний лікарський стаж складає 22 роки, стаж роботи кардіологом 12 років. Є співавтором двох наукових публікацій по спеціальності, учасником наукових конференцій, симпозіумів.