(050) 50-50-103 Пн-Пт с 9.00 до 17.00
(068) 50-50-103 Пн-Пт с 9.00 до 17.00
trauma.ua@gmail.com

ДІАГНОСТИКА ТА ЛІКУВАННЯ

Традиційна хірургія за сучасними стандартами

 

·        Повний спектр діагностики хірургічних захворювань на сучасному обладнані

·        Захворювання передньої черевної стінки (хірургічне лікування гриж з використанням адаптованого до організму людини сітчастого протезу)

·        Захворювання шлунка і дванадцятипалої кишки

·        Захворювання тонкої і товстої кишок

·        Захворювання жовчного міхура і позапечінкових жовчних проток

·        Захворювання печінки

·        Захворювання підшлункової залози

·        Захворювання вен нижніх кінцівок

·        Доброякісні новоутворення шкіри (ліпома, фіброма, атерома та ін.)

 

 

У нашому центрі реалізований класичний хірургічний напрямок - лікування хірургічних захворювань за сучасними методиками через стандартні і мінімальні розрізи шкіри з використанням тільки високоякісних хірургічних матеріалів (на Рис. 1 показаний приклад сучасних сітчастих протезів для лікування гриж).

Для зменшення травматичності і крововтрати під час операції, ми застосовуємо сучасні апарати високочастотної коагуляції та біологічного зварювання. Це сприяє більш швидкому і легкому загоєнню прооперованого органу, відновленню його морфологічної структури і функції.

 

 

Захворювання органів черевної порожнини - це досить складний розділ клінічної медицини, який часто вимагає, на певному етапі, хірургічних методів лікування. Нерідко, при гострому розвитку патологічного процесу, затримка з консультацією, визначенням лікувальної тактики та виконанням хірургічного втручання може загрожувати розвитком важких ускладнень. Після діагностики патологічного процесу виникає необхідність планового хірургічного лікування, яке має бути своєчасним, для того, щоб уникнути ускладнень, що вимагають більш складних операцій, великих витрат і погіршують результати лікування.

Таким чином, виникнення будь-якого по інтенсивності болю в животі, порушення травлення, у вигляді закрепів або проносів, дискомфорт при прийомі їжі вимагає консультації фахівця, який має визначити причини виниклих порушень і шляхи їх корекції.

·        Якщо у Вас є дискомфорт у животі у вигляді печії, відрижки, блювоти, запору, проносу.

·        Якщо у Вас є гострий чи хронічний біль у животі.

·        Якщо у Вас знайшли камені в жовчному міхурі.

·        Якщо у Вас з'явилася жовтяниця шкірних покривів обо склер.

·        Якщо у Вас є грижа.

·        Якщо Вам рекомендують хірургічне лікування на органах черевної порожнини.

Вам необхідна консультація досвідченого абдомінального хірурга нашого центру

 

Наш клінічний досвід і професіоналізм дозволяють на високому рівні допомогти пацієнтові з хворобами шлунково-кишкового тракту, обґрунтовано обрати лікувальну тактику при багатьох гострих і хронічних захворюваннях органів черевної порожнини і надати кваліфіковану хірургічну допомогу. У своїй роботі ми дотримуємося сучасних європейських стандартів лікування хворих.

Записатися на прийом до хірурга:

Для того, щоб записатися на прийом до хірурга в Чернівцях, телефонуйте за номером (000) 00000 та (066) 700000. Також, в будь-який час ви можете скористатися онлайн записом на прийом.

 

 

Задати питання лікарю на е-mail: alex.bondemd@gmail.com

 

 

Подпись: Карта поїзда в медичний центр

«ВАШЕ ЗДОРОВ’Я – НАШ ПРІОРИТЕТ»