(050) 50-50-103 Пн-Пт с 9.00 до 17.00
(068) 50-50-103 Пн-Пт с 9.00 до 17.00
trauma.ua@gmail.com

Пластична хірургія в шведсько-українському медичному центрі «Angelholm»  - це європейський рівень послуг з естетичної медицини, адаптований до українського ринку.

            Що потрібно для отримання не просто гарного, а відмінного результату в естетичній хірургії?

1.      Досвідчені, висококваліфіковані спеціалісти.

Спеціалісти нашої клініки отримували освіту у найкращих клініках Німеччини, Чехії, Росії, України. Усі вони мають великий практичний досвід роботи у сфері естетичної хірургії, та здобули визнання серед своїх пацієнтів. (Фотография специалиста во время стажировки за границей. Сертификаты)

2.      Європейська школа естетичної медицини.

Основними відмінностями європейської школи естетичної хірургії є максимально дбайливе відношення до індивідуальних рис зовнішності пацієнтів. Ми дбаємо про наших пацієнтів та надаємо їм саме те, що їм необхідно.

3.      Найсучасніше обладнання.

Операційна центру «Angelholm» обладнанна найсучаснішою системою стерилізації повітря, що дозволяє проводити операції в умовах абсолютної стерильності.(ссылка на оборудование-операционная) Завдяки використанню радіохвильового скальпеля (фото скальпеля), отримуємо мінімально помітний післяопераційний рубець. Використання хірургічного лазера відкриває нові можливості контролю над  проведенням операції. (фотография лазерного скальпеля)

4.      Повна безпека для наших пацієнтів.

У нашій клініці постійно функціонує відділення реанімації та інтенсивної терапії. У ранньому післяопераційному періоді використовуються палати інтенсивної терапії. Виконується постійний моніторинг роботи систем і органів, а черговий лікар забезпечує цілодобовий нагляд за пацієнтом у всьому післяопераційному періоді. (Фото в палате интенсивной терапии — мониторы контроля давления...)

5.      Європейський рівень медичного сервісу.

Усі наші пацієнти відмічають високий рівень професіоналізму і культури поведінки нашого медичного персоналу. Ті,  хто мав досвід лікування за кордоном, окрім високого професіоналізму,  відмічали дружнє і дбайливе ставлення до себе усього медичного персоналу. (Фото медсестры, ухаживающей за пациентом)

6.      Конфіденційність.

Дуже важливий фактор в європейській медицині. Ви не знайдете свої фото, що розміщені на нашій рекламній продукції без вашого дозволу та відома.

7.      Підготовка та реабілітація.

Дуже потужна косметологічна база з підготовки до, та реабілітації після операцій з пластичної хірургії. До послуг наших пацієнтів - найсучасніший центр естетичної медицини «Грція» (ссылка на сайт «Грации»).  Високопрофесійні лікарі-косметологи, найсучасніші лікувальні методики, та найсучасніше косметологічне обладнання – до послуг наших пацієнтів для отримання найкращих результатів.

8.      Адекватна цінова політика

Приклад: середня ціна на проведення блефаропластики 5000 гривень. В цю ціну входить:

  •  оплата перебування у відділені
  •  оплата послуг медичного персоналу
  • оплата проведення анестезії
  •  оплата проведення самої операції
  •  оплата харчування
  •  повна оплата медикаментозного забезпечення під час перебування у стаціонарі
  • усі перев’язки у післяопераційному періоді
  • знижка на подальше обслуговування у Центрі естетичної медицини «Грація»

Європейський рівень естетичної медицини відтепер доступний і на Буковині.