(050) 50-50-103 Пн-Пт с 9.00 до 17.00
(068) 50-50-103 Пн-Пт с 9.00 до 17.00
trauma.ua@gmail.com

-  Діагностика товстої кишки (пряма та ободова)

-  Лікування хвороб прямої кишки та навколопрямокишкової клітковини (геморой,  тріщини, гострі та хронічні парапроктити (нориці), ректоцеле, кокцигодинія, запалення, поліпи)

-  Лікування хвороб ободової кишки (ерозії, НВК (неспецифічний виразковий коліт), ХК (хвороба Крона) , поліпи.

Діагностика.

         У зв'язку з інтимністю зазначеної ділянки та сором'язливістю пацієнтів, проблеми захворювань прямої та ободової кишки сильно зросли. Рак товстої кишки займає друге місце серед усіх онкозахворювань у жінок, та третє місце у чоловіків. Лікування ж безпосередньо залежить від діагностики, а саме: чим раніше виявити захворювання, тим ефективніше буде його лікування.

        У всіх розвинених країнах світу на сьогоднішній день проводиться обов'язкове проктологічне обстеження людей віком від 40 років, щоб якомога раніше, на ранніх стадіях виявити захворювання і вчасно розпочати його лікування, не доводячи до серйозних наслідків, зокрема, на стадії поліпа лікування проходить набагато легше для пацієнта, ніж на стадії пухлини.

 

Порада лікаря-проктолога. 
         При періодичній появі крові під час акту дефекації, чергуванні закрепів та проносів, метеоризмі (здуття живота) необхідно відразу звернутися до лікаря-проктолога, який допоможе розібратися, в чому реальна причина даного стану. Це може бути проявом не тільки запалення кишечника, але й початком більш серйозного захворювання. Необхідно розуміти, що чим раніше буде встановлений діагноз, тим ефективніше буде лікування. Тому обстеження у лікаря-проктолога є необхідним для Вашого здоров’я.

        Багато людей на сьогоднішній день страждають закрепами, здуттям живота, періодичними проносами, з виділенням слизу або крові. Все це може бути проявом захворювань не тільки жовчного міхура, печінки, підшлункової  залози, шлунку, а й проктологічною проблемою (зокрема – поліпа або пухлини товстої кишки). Для вибору правильного та ефективного лікування необхідно проведення комплексного обстеження, в яке входить першочергово ректо- та колоноскопія (візуальний огляд товстої кишки - прямої та ободової). Особливо необхідно звернути увагу на те, що при виявленні поліпів на ранніх стадіях можливе проведення їх видалення через колоноскоп без застосування наркозу. Кожній людині віком від 40 років рекомендовано зазначені обстеження. Потрібно прийти до лікаря-проктолога і обстежитися: краще переконатися, що все добре, ніж пропустити початок захворювання. Більшість людей бояться зазначених маніпуляцій. Це стереотипи, яких необхідно позбавлятися. Обстежити власний організм, щоб бути здоровим, набагато простіше, ніж здається. Фахівці шведсько-українського медичного центру "Angelholm" роблять все необхідне, щоб Ви відчували себе комфортно і впевнено в будь-якій ситуації.

         Після проведеного обстеження, Ви отримаєте висновок та рекомендації фахівця-професіонала щодо Вашого стану здоров’я. В разі необхідності Ви матимете можливість отримати лікування в нашому Центрі.

         Не зволікайте і пам’ятайте, що здоров’я – найцінніший скарб, найдорогоцінніший та найважливіший дар природи, який необхідно берегти!