(050) 50-50-103 Пн-Пт с 9.00 до 17.00
(068) 50-50-103 Пн-Пт с 9.00 до 17.00
trauma.ua@gmail.com

Бочаров Андрій Володимирович - кандидат мед. наук, доцент, хірург-проктолог, лікар вищої категорії, головний проктолог.

Записатися на консультацію...

Бондаренко Олексій Вікторович - кандидат мед. наук, хірург-проктолог, лікар вищої категорії, специаліст відеоендоскопічної хіругія. Стаж роботи хірургом - 11,5 років.
 
У 2003 році закінчив лікувальний факультет №1 Донецького Національного медичного університету (ДонНМУ) з відзнакою.

Детальніше...

 

 

 

У нашому центрі реалізований класичний хірургічний напрямок - лікування хірургічних захворювань за сучасними методиками через стандартні і мінімальні розрізи шкіри з використанням тільки високоякісних хірургічних матеріалів.

Для зменшення травматичності і крововтрати під час операції, ми застосовуємо сучасні апарати високочастотної коагуляції та біологічного зварювання. Це сприяє більш швидкому і легкому загоєнню прооперованого органу, відновленню його морфологічної структури і функції.

Детальніше...

Основні переваги лапароскопічної хірургії:

Мала травматичність, що проявляється у вигляді зниження післяопераційного болю, швидкого (1-2 доби) відновлення фізіологічних функцій, зниження ризику утворення післяопераційних спайок.

Максимальна візуалізація органів. Під час лапароскопії, зображення набагато більше, ніж те, що бачить хірург очима (сучасна лапароскопічна апаратура дає збільшення до 40 разів, тобто операція виконується майже, як під мікроскопом). До того ж, сучасна оптика дозволяє дивитися на об'єкт операції під різними кутами з різних сторін, що дає набагато більшу можливість огляду, ніж при традиційних операціях.

Детальніше...

 

УНІКАЛЬНІ ПЕРЕВАГИ проктологічного ЛІКУВАННЯ В НАШОМУ ЦЕНТРІ

• наш центр має повний спектр можливостей в проктології - від ефективної відеодіагностики та амбулаторного лікування, до складних операцій в умовах стаціонару із застосуванням новітніх хірургічних технологій, лапароскопії, степлерних методик

• тільки міжнародні стандарти в лікуванні проктологічних захворювань

• висококваліфіковані досвідчені лікарі, які пройшли навчання у провідних клініках України та зарубіжжя