(050) 50-50-103 Пн-Пт с 9.00 до 17.00
(068) 50-50-103 Пн-Пт с 9.00 до 17.00
trauma.ua@gmail.com

Білик Сергій Вікторович
Оволодів всіма видами остеосинтезу кісток при переломах – накістковим, внутрішньокістковим та черезкістковим за методиками Ассоціації остеосинтез, Ілізарова, Гоффмана, Костюка та Рубленика, остеотоміями при різноманітних деформаціях і деформуючих артрозах кульшового та колінного суглобів, резекцією кісток і суглобів при різних захворюваннях, артродезами суглобів, операціями відкритого вправлення вивихів різних локалізацій, операціями з приводу несправжніх суглобів кісток, меніскектоміями, усіма видами ендопротезування кульшового та колінного суглобів.
Подробнее...

Ключично-акроміальний суглоб втримує руку у нормальному положенні і забезпечує її функціональні можливості.

У дитячому віці цей суглоб розділений сполучно-хрящовим диском, який фіксований до капсули і з часом деґенерується, а після 8 років життя може цілком зникнути. Рівновага між лопаткою і ключицею підтримується двома окремими системами — надплечо-ключичного суглоба і дещо сильнішими лопатково-ключичного суглоба (конічна і трапецієвидна зв'язки). Особливе розташування цих зв'язок і точки їх прикріплення запобігають висхідному і задньому чи передньому вивихам ключиці.

Подробнее...

         Вивихи стегнової кістки становлять майже 5% усіх вивихів. Це пояснюється анатомо-фізіологічними особливостями кульшового суглобу: значною глибиною вертлюжної западини, яка збільшується за рахунок хрящової вертлюгової губи, повною конгруентністю суглобових поверхонь, міцністю сумково-зв’язочного апарата, прикриття суглобу потужними м’язами, значним об’ємом рухів.
 
          Механогенез. Вивихи стегнової кістки у всіх випадках виникають за принципом дії важеля. Напрям зміщення голівки залежить від напряму і ступеня ротації, а також приведення обовязково зігнутого стегна в момент дії пошкоджуючої сили.

Подробнее...

Видео-отзыв: