(050) 50-50-103 Пн-Пт с 9.00 до 17.00
(068) 50-50-103 Пн-Пт с 9.00 до 17.00
trauma.ua@gmail.com

Георгица Віталій Миколайович
Опубліковано:

Георгица Віталій Миколайович лікар-ендоскопіст вищої категорії

У 2000 році закінчив медичний факультет Буковинської державної медичної академії.

У 2002 році закінчив інтернатуру з хірургії, яку проходив на базі Чернівецької обласної клінічної лікарні. По закінченні інтернатури працював лікарем-хірургом у вузловій клінічній лікарні станції Чернівці.

З 2003 року працював лікарем-ендоскопістом у вузловий клінічный лікарні станції Чернівці.

У 2004 році закінчив курси «спеціалізація з ендоскопії» в ЛНМУ імені Данила Галицького.

2006-2007 р.р. працював за сумісництвом лікарем-ендоскопістом у Кіцманській районній лікарні.

Починаючи з 2008 року бере активну участь у щорічних з'їздах лікарів-ендоскопістів, які проходили в різних містах України: Києві, Одесі, Івано-Франківську.

З 2007 року працює лікарем-ендоскопістом в Чернівецькому військовому госпіталі.

З 2008 року почав впроваджувати транспапілярні ендоскопічні втручання при жовчокам'яній хворобі ускладненою холедохолитиазом, холангитом. Видалення конкрементів з жовчних шляхів, стентування холедоха і Вірсунгова протоки при їх обструкції пухлинного генезу.

У 2009 році був учасником російсько-японської школи-семінару в м. Москві.

Є членом асоціації лікарів-ендоскопістів України. Регулярно бере участь в ендоскопічних з'їздах і конференціях. Є автором двох посібників з ендоскопії та співавтором 20 друкованих наукових робіт .

На сьогоднішній день у шведсько-українському медичному центрі «Angelholm» виконує весь обсяг ургентних і планових ендоскопічніх обстежень та ендоскопічних оперативних втручань на органах черевної порожнини: гастродуоденоскопії, колоноскопії, транспапілярні втручання. Володіє методами ендоскопічного гемостазу (ін'єкційний, коагуляційний, механічний) склеротерапією та лікування варикозного розширення вен стравоходу.

На даний момент працює над кандидатською дисертацією.