(050) 50-50-103 Пн-Пт с 9.00 до 17.00
(068) 50-50-103 Пн-Пт с 9.00 до 17.00
trauma.ua@gmail.com

Качмарський Володимир Михайлович
Опубліковано:

Качмарський Володимир Михайлович закінчив лікувальний факультет Буковинської державної медичної академії в 2004 році.

З 2004 року по 2005 рік проходив інтернатуру по радіології-діагностиці на базі Чернівецької обласної клінічної лікарні та факультету післядипломної освіти Львівського медичного університету ім. Д.Галицького і отримав сертифікат лікаря-спеціаліста.

З 2005 року і по даний час працює в обласному клінічному протитуберкульозному диспансері на посаді лікаря-рентгенолога обласного флюороцентра.

2006 рік – курси спеціалізації по рентгенології на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти.

2008 рік – пройшов курси та отримав право працювати на апараті рентгенівському флюорографічному “12Ф9 Україна” з цифровою обробкою зображення фірми ”Крас” м. Київ.

2010 рік — курси тематичного удосконалення ”Комп’ютерна та магнітно-резонансна томографія” на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупіка м.Київ.

2010 рік – приймав участь в обласній науково-практичній конференції ”Актуальні питання діагностики та лікування бронхолегеневої патології” на базі Буковинського державного медичного університету.

2011 рік – пройшов ПАЦ з рентгенології на базі факультету післядипломної освіти Львівського медичного університету ім.Д.Галицького, успішно склав іспит, після якого йому присвоєно другу кваліфікаційну категорію зі спеціальності “Рентгенологія”

         2011 рік – цикл тематичного удосконалення “Актуальні питання фтизіатрії” на базі Буковинського державного медичного університету.

2012 рік – курси тематичного удосконалення “Основи комп’ютерної томографії” на базі факультету післядипломної освіти Львівського медичного університету ім. Д.Галицького.

2012 - 2013 роки приймав участь у семінарі центру рентгенівських технологій Асоціації радіологів України та Чернівецького регіонального осередку АРУ “Актуальні питання променевої діагностики”, конференції “Школа МРТ Фармак 2012” м. Київ, пройшов курси “Радіаційний захист і забезпечення якості в медичній практиці” Державної інспекції ядерного регулювання України (Держатомрегулювання).

2013 рік – пройшов виїзний ПАЦ з рентгенології Харківської медичної академії післядипломної освіти і рекомендований на першу кваліфікаційну категорію зі спеціальності «Рентгенологія».

2013 рік – присвоєна первая кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Рентгенологія».

Має загальний медичний стаж лікувальної роботи 10 років.