(050) 50-50-103 Пн-Пт с 9.00 до 17.00
(068) 50-50-103 Пн-Пт с 9.00 до 17.00
trauma.ua@gmail.com

Васильчишин Ярослав Миколайович
Опубліковано: 2014-04-30

Кандидат медичних наук, доцент кафедри травматології, ортопедії та нейрохірургії Буковинського державного медичного університету, лікар травматолог-ортопед вищої атестаційної категорії, головний лікар Центру травматології та ортопедії (шведсько-українського медичного центру«Angelholm»)

1996   закінчив Чернівецький державний медичний інститут

1996 - 1998 р.р.  проходив навчання в інтернатурі на базі кафедри травматології, ортопедії та нейрохірургії Чернівецького державного медичного інституту

З 1998 р.   старший лаборант кафедри травматології, ортопедії та нейрохірургії Чернівецького державного медичного інституту,

З 1999 р.             лікар- травматолог Чернівецької лікарні швидкої медичної допомоги

З 2000 р.             асистент кафедри травматології, ортопедії та нейрохірургії Чернівецького державного медичного інституту

З 2003р.              працює на посаді головного лікаря ТОВ «Центр травматології та ортопедії» (шведсько-українського медичного центру «Angelholm»)

У 2008 р.             здобуває наукове звання -  кандидат медичних наук

З 2013 р.             доцент кафедри травматології, ортопедії та нейрохірургії Буковинського державного медичного університету.

У 2008 р.             Указом Президента України за медичні досягнення у сфері травматології, ортопедії та нейрохірургії присвоєне почесне звання «Заслужений лікар України».

Наукова діяльність

Автор 2 монографій, 15 наукових праць, 6 патентів та авторських свідоцтв на винаходи.

Навчально-методична діяльність

Видано 2 навчальних посібники.

Лікувально-консультативна діяльність

Провідний фахівець з ендопротезування кульшового та колінного суглобів. Вперше в Україні встановив ендопротез кульшового суглоба Exeter STRYKER, поверхневий ендопротез кульшового суглоба ASR De Puy.

Вперше  в Україні провів оперативні втручання з ендопротезування колінного суглоба Scorpio STRYKER, ревізійного ендопротезування кульшового суглоба системою Wagner ZIMMER.

Вперше в Україні виконав черезшкірну декомпресію спинномозкового корінця системою  STRYKER  DECOMPRESSOR та запровадив методику епідурального адгезіолізу при грижах міжхребцевого диску поперекового відділу хребта.

Неодноразово стажувався у провідних клініках Швеції, Німеччини, США, Франції та Італії.

Виконав понад 8000 оперативних втручань найвищої категорії складності з ендопротезування та ревізійного ендопротезування суглобів, артроскопії,  інтерламінектомії, епідурального адгезіолізу та ін.

Громадська діяльність

Член Європейської Асоціації хірургії стегна, координатор програми обміну знаннями між ТОВ «Центр травматології та ортопедії» (шведсько-українського медичного центру «Angelholm»), Буковинським державним медичним університетом та Angelholm hospital (м.Енгельхольм, Швеція), Oberlinhaus (м.Потсдам, Німеччина), Helios klinikum (м.Берлін, Німеччина), Instituti Ortopedici Rizzoli di Bologna ( м. Болонія, Італія) та клінікою проф. К.Сологуба (м.Невер, Франція).