(050) 50-50-103 Пн-Пт с 9.00 до 17.00
(068) 50-50-103 Пн-Пт с 9.00 до 17.00
trauma.ua@gmail.com

Количество записей :11 Количество страниц :2 Страница :1
12
Опубликовано: 2015-04-21

З усіх куточків України приїжджають у Чернівці пацієнти на лікування в шведсько-український медичний центр «Angelholm». Тут вони отримують лікування світового рівня і задоволеними повертаються додому. Микола Лупенко, 68 років, із с. Стрюково, що в Миколаївському районі Одеської області

Опубликовано: 2015-04-21
Їх почали виконувати в області завдяки державно-приватному партнерству між Чернівецьким обласним клінічним кардіологічним диспансером і шведсько-українським медичним центром «Angelholm»
Опубликовано: 2015-04-17

- Я народилася із вродженою дисплазією кульшових суглобів, – розповідає  32-річна Наталя зі Львова. – Але про це дізналася значно пізніше, коли після перших пологів почала відчувати сильні болі то у спині, то в суглобах. Звернулася до лікаря, зробила рентгенограму.

Опубликовано: 2015-03-23

Бондаренко Олексій Вікторович, кандидат медичних наук, хірург-проктолог, лікар вищої категорії розповів читачам, як уберегти себе від неприємної хвороби.

Опубликовано: 2015-03-12

Коли проблем дуже багато, ми, як правило, намагаємося вирішити найважливіші, а інші  - "зачекають до кращих часів". На жаль, проблеми власного здоров'я на тлі кризових страхів...

Опубликовано:

Суспільство рухається вперед. Сьогодні важко уявити собі життя без використання найновіших технологій, особливо в медицині. Кожне досягнення медичної науки люди з вдячністю сприймають, бо розуміють, що це все для них, для їхнього життя.Нещодавно в приміщенні Обласного кардіологічного диспансеру Шведсько-українська клініка «Angelholm» відкрила відділення інтервенційної кардіології. 

Опубликовано:

У ДВОХ ТРЕТИН НАСЕЛЕННЯ ПЛАНЕТИ ДІАГНОСТУЮТЬ НЕДУГИ ОПОРНО-РУХОВОГО АПАРАТУ. ЦІ ПАТОЛОГІЇ ПІСЛЯ ХВОРОБ СИСТЕМИ КРОВООБІГУ І ЗЛОЯКІСНИХ НОВОУТВОРЕНЬ Є ТРЕТЬОЮ ЗА ЧАСТОТОЮ ПРИЧИНОЮ ІНВАЛІДНОСТІ В УКРАЇНІ

Опубликовано:

    Коли проблем дуже багато, ми, як пра-вило, намагаємося вирішити найваж-ливіші, а інші «зачекають до кращих часів». На жаль, проблеми власного здоров’я на тлі кризових страхів здаються не надто серйозними та невідкладними, і ми залишаємо їх на потім. Розплата за таку нерозсудливість не примушує себе довго чекати. Рак товстої кишки займає друге місце серед усіх онкозахворювань у жінок та третє місце у чоловіків. У зв’язку з інтимністю ділянки та сором’язливістю пацієнтів, захворювання прямої та ободової кишки за останній час сильно зросли. Що ж робити і як розірвати замкнуте коло? Все просто. Необхідно вибрати медичну установу та досвідченого лікаря, якому Ви будете довіряти.

Опубликовано:
 «Молодий буковинець»   2 жовтня 2014 року
Гострий інфаркт міокарда в Україні щороку виникає приблизно в 50 тисяч пацієнтів, з яких помирає кожен третій. За статистикою, понад 65% серед причин смертності припадає на захворювання серцево- судинної системи.
Опубликовано:

www.vidido.ua 31 липня 2014 р., №31 (738) ЗДОРОВ’Я

Хвороби серцево-судинної системи у сучасному світі називають проблемою №1. Не винятком є й Україна та Чернівецька область зокрема. За статистикою, в Україні щороку від серцево-судинних захворювань помирають приблизно 500 тисяч людей, тобто близько 1370 українців  щодня.

Количество записей :11 Количество страниц :2 Страница :1
12